BLOG - Moji drazí,

| 23.11.2011

 

 

úvodem mi dovolte omluvu za mlčení, ale je to opravdu divoké období.

Finišujeme (a 30.11. má premiéru) muzikál Vánoční zázrak, který zkoušíme v divadle Broadway a krom toho, že je to moc příjemná práce se všemi zúčastněnými, je to - jako vždycky - hektické a nervózní, protože premiera je za rohem a to my tak v divadle míváme, že jsme nervózní a hektičtí. Myslím, že to dobře dopadne a bude to snad docela vkusný kýč, tak jak to má na vánoce být. Je vlastně unikátní být na jednom jevišti s Petrem Kostkou, Petrem Štěpánkem, Ljubou Skořepovou (o té pan Kostka tvrdí, že do Národního divadla přivedla Eduarda Vojana ona), Naďou Konvalinkovou, Janou Švandovou a dalšími kolegy...

Do toho všeho mám různé moderátorské povinosti a většinou každý den moderuji v jiném městě a tak ty noční, inverzní, zamlžené návraty trvají déle a proto málo spím a trošku mě zlobí mandle pořád a tak jestli máte nějaký zaručený recept na opakované angíny, tak mi ho koukejte poslat. Děkuju.

Taxík má závratnou sledovanost a tak vám všem chci poděkovat, že se vám moje produkce ve voze stále zamlouvá a zároveň slíbuju, že od nového roku se dočkáte inovace, která doufám nebude podle Murphyho zákona, že každá inovace je krokem zpět. Stejně tak je potřeba poděkovat vám všem, kteří jse si zakoupili CD Plesová sezóna a píšete, že se vám líbí. Doufám, že v novém roce přijedeme se skupinou Stigma Kretena i do vašeho města. V neděli začíná ADVENT, a tak mějte na paměti, že by to mělo být období pěkné, voňavé a klidné. Pějte koledy, nakupujte drobnosti a né VĚCI, které se stejně brzy rozbijí a tak kolikrát nemá cenu je někomu kupovat. Zkuste třeba ruce po letech a uvidíte, že dečka z kanavy, nebo drhaná sova udělá tchyni také radost. ;)

Apeluji tedy na všechny: klid, mír a pěkno. To jsou Vánoce. Nikoli shon, stres a drahý dary. Pijte svařák a mějte se fajn.

 

 

zpět