BLOG - No snad se vyčasí...

| 04.4.2012

 

 

Stačí se nadechnout a je to tam…Voní to všechno čerstvě a nově jako každé jaro a nabíjí mě to radostí a roztahuje mi to koutky.

Jaro je vždycky spojené s předáváním různých cen. Lvi i Andělé byli letos uváděni skvělými zpěvačkami, ale jak se ukázalo, o to horšími moderátorkami. Mám Vás rád, Lucie a Marto, ale už to nikdy nedělejte prosím. Ona ta řeč Luďka Munzara na Tháliích o tom, že je to pořád samá alternativa a pokusy a že se bojí, že jednou až někam poletí bude to letadlo řídit alternativní pilot, měla něco do sebe. Já jsem ostatně taky rád, že mi ty mandle z krku nevyndával cukrář jen proto, že mu to někdo nabídl.

No nic, to je jen profesní povzdech. Ale ohledně Thálií ještě jedna oficiální gratulace tetě Monice Absolonový, která jí konečně dostala, a že si jí zasloužila, tomu věřte, protože je sice

trhlá, ale pracovitá a šikovná. Já jsem také získal cenu: byl jsem v Český lípě soudcovat soutěž Mladý moderátor a tu řídí a organizuje pan Policer, od kterého jsem tu cenu obdržel za to, že jsem přijel, a tak mám Policerovu cenu. Pulizer nebo Policer, to si v dnešní rychlý době nikdo nevšimne.

Mám už vysetý ředkvičky, hrášek a špenát, v jezírku nový pstruhy, předpěstovávám rajský, dýně, cukety a letničky. Mám-li chvíli, užívám si rejpání v odpočatý zemi. Taky mám radost, že mě probouzí ptactvo a po večerech tu poletuje kuna a dupe ježek. Už jsem tu přírodu potřeboval, už jen na ryby vyrazit a budu spokojenej. Trávím dost času na Severní Moravě ať už ze Světákama nebo s Partičkou a nejen tam, odehráli jsme koncert se Stigmatem v Plzni a v Kladrubech a další budou následovat. Letošní jaro bude dost rozlítaný, tak sledujte kalendář a někde se v letu potkáme.

Taktéž plánuju letní dovolenou v zahraničí a jak u toho občas koukám na zprávy, tak vybírám

destinaci, kde by šlo zůstat na stálo, kdyby něco… No snad se vyčasí…

 

zpět